News

Vajzës i marin çantën nga makina, i moshuari e gjen dhe ia njofton policët por aty… (Pamjet në Emisionin 112)

Është java e parë që në kryeqytet janë lehtësuar masat e karantinës për shkak të COVID-19 ndërsa bizneset, përfshirë lokalet janë hapur në fillim të javës.

Gjatë kësaj jave ne kemi vijuar të qëndrojmë me efektivët e Policisë së Shtetit ndërsa ju sjellim disa nga situatat me të cilat ata janë përballur në ditët e fundit. Që nga debatet deri në vjedhjet!

Shikoni çfarë ndodhi këtë javë në Tiranë. 

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in:News