Home News U gjet në garazh, foshnja e braktisur në gjendje të rëndë, Kamerat...

U gjet në garazh, foshnja e braktisur në gjendje të rëndë, Kamerat filmuan personin që e braktisi..

295
0

Foshnja që u gjet në bodrumin e një pallati në Yzberisht ndodhet në gjendje kritike dhe ndodhet në intubim.

Raportohet se foshnja nuk kishte shumë kohë që kishte lindur. Policia ka këqyrur kamerat e sigurisë, të cilat kanë filmuar personin që e ka lënë foshnjën brenda në bodrum të mbështjellë me batanije në një divan të vjetër.

Mësohet po ashtu se kamerat kanë filmuar personin që braktisi foshnjën para se të hynte në bodrumin e pallatit, pasi brenda garazhit nuk ka kamera.

Previous articlePublikohen komentet e burrit para se te vriste gruan e tij me plumb ne koke, detaje të tjera nga ngjarja tronditese ne Itali
Next articleDalin pamjet e tmerrshme kur 3-vjeçarja thyen këmbën në kopësht. Edukatorja: ‘Moj sharabajgë, hiqe këmbën, hiqe’! (Dëgjohet kërcitja)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here