LATEST ARTICLES

O Zot, i është enjtur këmba “Stop” nxjerr pamjet si edukatorja u mundua të...

0
Emisioni investigativ “Stop” në Tv Klan ka treguar me video sesi e menaxhuan edukatoret dhe drejtoresha situatën pas thyerjes së...

Kursi i këmbimit, ja me sa shiten e blihen sot monedhat e huaja

0
Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do të blihet me 97.4 lekë dhe do të shitet...

Detaje tronditëse/ Shoqërohet në polici nëna e foshnjës së braktisur në garazhin e pallatit...

0
Mesohet se nëna e foshnjës së braktisur në bodrumin e një pallati në Tiranë është identifikuar dhe ndaluar nga policia. Gazetarja...

Dalin pamjet e tmerrshme kur 3-vjeçarja thyen këmbën në kopësht. Edukatorja: ‘Moj sharabajgë, hiqe...

0
“Stop” ka publikuar pamjet e plota filmike ku tregohet qartë sesi vajza dhunohet nga edukatorja, Majlinda Dehima deri në thyerjen...

U gjet në garazh, foshnja e braktisur në gjendje të rëndë, Kamerat filmuan personin...

0
Foshnja që u gjet në bodrumin e një pallati në Yzberisht ndodhet në gjendje kritike dhe ndodhet në intubim. Raportohet se...

Publikohen komentet e burrit para se te vriste gruan e tij me plumb ne...

0
Një tjetër ngjarje e rëndë tronditi shqoërinë shqiptare mbrëmjen e djeshme, ku burri vrau gruan. Ngjarja e rëndë ndodhi në...

Kanceri i zorrës së trashë po përhapet me shpejtësi tek të rinjtë si pasojë...

0
Kanceri i zorrës së trashë është një tumor malinj që prek pjesën e zorrëve. Edhe pse zakonisht prek të...

“Kam 800 mijë euro kesh”, Kozaku zbulon sa fiton çdo javë: Kam 3 vite...

0
Personazhi i njohur i rrjeteve sociale Kozak, për herë të parë ka dalë në një intervistë ekskluzive në “Mos...

14-vjeçari shqiptar i jep fund jetës sapo kthehet nga ekskursioni. I lë letër familjes,...

0
Ngjarje mjaft trishtuese në Greqi. Një 14-vjeçar shqiptar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur në pemë.Mediat greke...

“Gruaja ndahet nga burri, lë 7 fëmijët dhe ndërton familje tjetër”, Vajza: Na la...

0
Luli është një kampione noti e cila ka ardhur nga Anglia në programin “E Diela Shqiptare” në Tv Klan që...