Ish dhendri i Jozefina Topallit thumbon fort: filluan hilet dhe pazaret

0
Ish-dhëndrri i demokrates Jozefina Topallit  Luiz Ejlli, i cili ka lëshuar një deklaratë të fortë gjatë emisionit “Thumb On”...

Dikur dukej keshtu, ndërsa sot është një këngëtare tepër e njohur

0
Loredana eshte nje nga kengetaret repere me te famshme Shqiptare. Ajo kohet e fundit mori nje cmim nga Tv MTV...

Rikthehet “Dua të të bej të lumtur”, nisin xhirimet Live nga Thethi

0
Programi kaq i dashur per publikun "Dua te te bej te lumtur" me moderatoren Arbana Osmani do te fillojë xhirimet...

Blendi Fevziu: Vajzat e mia do ti dërgoj të dyja jashtë Shqipërisë

0
Blendi Fevziu, moderatori i emisionit te njohur Opinion, ishte i ftuar nga moderatorja Luana Vjollca ne emisionin e saj Shiko...

Video/ E akuzuan për tradhti, fllet Rudina: Me gjeni akuzuesin

0
Pas lajmeve qe qarkulluan se fundmi neper portalet shqiptare rreth ndarjes nga bashkeshorti i aktores se humorit, ka ardhur dhe...

“S’mund ta shoh më gruan në këtë gjëndje”, Harry nuk toleron më, hedh në...

0
Princi Harry dhe bashkëshortja e tij Meghan Markle kanë hedhur në gjyq tabloidin e famshëm britanik “The Mail on...