Vip

Ish dhendri i Jozefina Topallit thumbon fort: filluan hilet dhe pazaret

Ish-dhëndrri i demokrates Jozefina Topallit  Luiz Ejlli, i cili ka lëshuar një deklaratë të fortë gjatë emisionit “Thumb On” në Tv Ora

Ai tha se festivali i RTSH-së është i korruptuar, pasi sipas tij ka hile dhe pazare qëkur u fut në Eurovizion.

“Përsa i përket debatit që ka bërë Vera me Dianën, nuk kam dijeni, nuk e kam lexuar. Si gjithmonë, në festivalet shqiptare janë lakuar emrat, jo fiton x, jo fiton y.

Personalisht mendoj se ai festival ka qenë dhe do të jetë më i rëndësishmi në Shqipëri. Por që kur u fut Eurovizion, u bë pak i korruptuar, filluan hilet dhe pazaret”, tha Luiz Ejlli.

Kujtojmë se Luiz Ejlli ka qenë pjesëmarrës më parë në festivalin e RTSH-së.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in:Vip