Vip

Video/ E akuzuan për tradhti, fllet Rudina: Me gjeni akuzuesin

Pas lajmeve qe qarkulluan se fundmi neper portalet shqiptare rreth ndarjes nga bashkeshorti i aktores se humorit, ka ardhur dhe reagimi i saj.

E ftuar ne emisionin e mengjesit në Tv ORa, Rudina Dembacaj u shpreh se kërkon të gjej akuzuesin dhe ta puthë në ballë.

E pyetur nëse ëshë e lumtur , ajo u shpres se Eshte shume e lumtur për momentin dhe se gjendja e saj shpirterore eshte e shkelqyer.

Aktorja nuk ka preferuar të flasë më tepër rreth kësaj teme duke thënë se preferon të flasë një moment tjeter që do të jetë perseri në Tv Ora

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in:Vip