Vip

“S’mund ta shoh më gruan në këtë gjëndje”, Harry nuk toleron më, hedh në gjyq tabloidin britanik

Princi Harry dhe bashkëshortja e tij Meghan Markle kanë hedhur në gjyq tabloidin e famshëm britanik “The Mail on Sunday”, duke iu referuar një dorëshkrimi që Meghan i kishte dërguar dikur të atit të saj.

Siç duket, Dukesha e Sussex nuk ka duruar më dhe princi Harry nuk ka toleruar ta shoh të bashkëshorten e tij të vuaj nga shkrimet e mediave.

Në një deklaratë për mediat, ai këtë situatë e krahason me atë të nënës tij dhe duket se sa shumë po e vuanë:

Avokatët e familjes mbretërore kanë nisur procedurat ligjore në Gjykatën e Lartë .

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in:Vip