Home News Kursi i këmbimit, ja me sa shiten e blihen sot monedhat e...

Kursi i këmbimit, ja me sa shiten e blihen sot monedhat e huaja

432
0

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do të blihet me 97.4 lekë dhe do të shitet me 98.4 lekë.

Monedha europiane do të blihet me 104.3 lekë dhe do të shitet me 105 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 107.6 lekë dhe do shitet me 109 lekë.

Ndërkohë paundi britanik do blihet me 119 lekë dhe do shitet me 120.5 lekë.

Previous articleDetaje tronditëse/ Shoqërohet në polici nëna e foshnjës së braktisur në garazhin e pallatit në Tiranë, e rëndë ajo që u zbulua..
Next articleO Zot, i është enjtur këmba “Stop” nxjerr pamjet si edukatorja u mundua të fshehte ngjarjen: Apo kur e përplase qëpar ti…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here