Home News Dalin pamjet e tmerrshme kur 3-vjeçarja thyen këmbën në kopësht. Edukatorja: ‘Moj...

Dalin pamjet e tmerrshme kur 3-vjeçarja thyen këmbën në kopësht. Edukatorja: ‘Moj sharabajgë, hiqe këmbën, hiqe’! (Dëgjohet kërcitja)

2308
0

“Stop” ka publikuar pamjet e plota filmike ku tregohet qartë sesi vajza dhunohet nga edukatorja, Majlinda Dehima deri në thyerjen e këmbës. Në materialin filmik dëgjohet zhurma e thyerjes, qarja e vajzës dhe të sharat e edukatores nga të miturës

Previous articleU gjet në garazh, foshnja e braktisur në gjendje të rëndë, Kamerat filmuan personin që e braktisi..
Next articleDetaje tronditëse/ Shoqërohet në polici nëna e foshnjës së braktisur në garazhin e pallatit në Tiranë, e rëndë ajo që u zbulua..

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here