Home News Publikohen komentet e burrit para se te vriste gruan e tij me...

Publikohen komentet e burrit para se te vriste gruan e tij me plumb ne koke, detaje të tjera nga ngjarja tronditese ne Itali

1043
0

Një tjetër ngjarje e rëndë tronditi shqoërinë shqiptare mbrëmjen e djeshme, ku burri vrau gruan. Ngjarja e rëndë ndodhi në një familje shqiptare në Itali, ku Klodiana Vefa 35-vjeç, dyshohet së është vrarë nga bashkëshorti i saj 45-vjeç.

Sipas mediave italaine dyshimet kanë rënë mbi bashkëshortin, pasi ai nuk hap as telefonin, dhe nuk dihet se ku ndodhet, për këtë arsye është shpallur në kërkim.

Shkak i këtij krimi të rëndë dyshohet të jetë bërë xhelozia.

Çifti i cili ka dy fëmijë përkatësisht të moshave 14 dhe 17 vjeç ishte në proces divorci, pasi Alfredi kishte kohë që bashkëjetonte me një grua tjetër, megjithatë i vijonte të ishte i fiksuar mbas Klodianës.

Klodiana ka ndarë detaje më herët nga jeta e saj në rrjetin social instagram, ku mes postimeve gjenden dhe kujtime me Alfredin i cili kishte një tatuazh dedikuar gruas së tij “në zemrën time je vetëm ti amore”.

Ndërkohë dhe 35-vjeçarja nuk i kishte fshirë fotot me partnerin, pavarësisht situatës kohët e fundit.

Previous articleKanceri i zorrës së trashë po përhapet me shpejtësi tek të rinjtë si pasojë e këtij gabimi
Next articleU gjet në garazh, foshnja e braktisur në gjendje të rëndë, Kamerat filmuan personin që e braktisi..