News

Moderatorja e TCH rr ezikon seriozisht jetën gjate xhirimeve (Video)

Gazetarja e emisionit javor ‘Fshatrat e Shqipërisë’ në ekranin e ‘Top Channel’, Ilnisa Agolli ka rrezikuar jetën në xhirimin e puntatës së radhës.

Teksa po mundohej të përqafojë një qen sharri dhe kamerat kanë qenë duke regjistruar, ai ka reaguar keq dhe pas këtij momenti nuk duket qartë se çfarë ka ndodhur.

Qeni protagonist është më i famshmi në zonën e veriut dhe quhet Terri.

Agolli ka qenë duke xhiruar episodin e radhës në zonën e Lurës. E kontaktuar nga “Shqip”, Agolli pohoi se është në gjendje të mirë shëndetësore dhe nuk ka asnjë problem, por e pranon se u frikësua shumë.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in:News