News

E mbajti të fshehtë, zbulohet më në fund kush është partneri i Fifit

Kengetarja shqiptare Fifi është treguar vazhdimisht e rezervuar për jetën e saj peronale dhe për këtë pjesë është komentuar shumë në media.

Mirepo se fundmi vetë a jo në intervista e emisione ka lënë të kuptohet se është në një lidhje.

Madje ajo ka përmendur edhe një ‘Xh’, shkronjën e parë të partnerit të cilin e mbante të fshehtë.

Mirëpo një dedikim personal në Instagram e ka zbuluar më në fund djalin që i ka rrëmbyer zemrën Fifit.

Ai quhet Xhuljo Tabaku, një djalosh simpatik nga Shqipëria. Burime për “Prive.al” kanë konfirmuar se historia mes dyshes ka nisur prej kohësh dhe gjërat mes çiftit shkojnë si mos më mirë.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in:News