News

E fundit/ Vjen njoftimi i rendesishem: Anulohen provimet e disa klasave. Shkollat do te hapen vetem per maturantet

Ministrja e Arsimit Besa Shahini në një komunikim për shtyp sote, ka njoftuar se provimet e klasës së 5-të dhe të 9-të të shkollave 9 vjecare do të anulohen.

Shahini po ashtu ka njoftuar se do te hapen shkollat vetem per maturantet.

Me poshte deklarata e plote e ministres

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in:News