News

Tërmet i forte 6.9 ballë ne Indonezi

Një tërmet me magnitudë 6.9 ballë ka rënë në Indonezi sipas “European Mediterranean Seismological Centre (EMSC)”.

Tërmeti ka qenë me epiqendër në det dhe një thellësi prej 112 kilometrash, akoma nuk ka raportime nëse ka shkaktuar ndonjë dëm, edhe pse shanset janë të pakta duke qenë se ka qenë shumë në thellësi në det.

Rreziku më i madh tani është ndonjë cunami të mundshëm.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in:News