News

Shqiptarët mblodhën 450 mijë euro/ Elvis Naçi jep lajmin e hidhur për Emron

Imami dhe bamirësi, Elvis Naçi sapo ka dhënë një lajm tepër të hidhur.

Përmes një statusi në “Facebook”, imami i njohur ka njoftuar se 21-vjeçari nga Ulqini, Emro Abazi, ka ndëruar jetë ditën e sotme.

Naçi shkruan:

Emro e mbylli jeten e kesaj bote por lusim Zotin e Gjithesise ta fali, meshiroje dhe ta dergoje ne Xhenet ne boten tjeter. Amin.
I riu që preku mbarë shqiptarët me historinë e tij të dhimbshme, vuante nga një sëmundje e rëndë dhe kishte nevojë për trajtim mjekësor në Gjermani.

Terapitë për trajtimin e Emros shkonin deri në 450 mijë euro, shumë të cilën shqiptarët e kudondodhur arritën ta siguronin duke kontribuar për t’i ardhur në ndihmë 21-vjeçarit.

Fatkeqësisht i riu nuk mundi dot t’ia dalë mbanë. Ai është përcjellë në banesën e fundit pasditen e sotme.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in:News