News

Shoqja e ngushtë e 15-vjeçares ben deklaraten e forte: Jo vetem vajzat, roja Abaz ..

Shoqja e ngushtë e 15 vjecares nga Babrruja, ka rrëfyer disa detaje të tjera tron ditëse. Në studion e emisionit me “Zemër të Hapur”, në News24, shoqja e ngushtë e 15-vjeçares ka treguar se si u vendos që të trokisnin në dyert e policisë.

Para se t’i drejtohej policisë, 15-vjeçarja i ka kërkuar ndihmë shoqes së saj, e cila rrëfen në emision momentet e veshtira. Ajo tha se drejtori i shkollës ka qenë në dijeni të ngjarjes, pasi roja ngacmonte dhe mamatë e fëmijëve. Vajza shokon më tej duke thënë se shpesh herë rojen e shikonin tek banjat e shkollës, pasi ai ng acmonte fëmijët e tjerë.

“Vajzën e kam shoqe te ngushtë. Atë natë qe vajza shkoi ne polici ne oret e para te mengjesit erdhi ne shtëpinë time. Ajo kishte shume kohe qe qëndronte larg te gjithëve, brenda shtëpisë se saj.

Ishte e ndrojtur, e hutuar edhe shume e frikesuar. Ne kemi bere klasen e peste dhe te gjashte bashke, ja njoh edhe prindërit edhe vëllain. Edhe prindërit e mi i njohin si familje.

Kishte disa kohe qe vajzen nuk e shikoja me edhe u shqetësova, pasi pyeta mora vesh qe ajo qëndronte gjate gjithë kohës ne shtëpi. Une villain e kam shume fanatik, ai gjate gjithe kohës nuk ka dashur qe unë te kisha kontakte me te tjere.

Edhe per kete kam pasur gjithmone debate. Vëllai e njihte shume mire këta çunat dhe kete rojen e shkolles. Pas shume kohesh qe unë se kisha pare vajzën, shkova dhe pyeta qe ku është, por vertetova qe prindrit e kishin ndaluar te dilte nga shtëpia pasi ne lagje kishin dale thashethemet. Edhe kjo shoqja ime ndihej shume keq, edhe shume e kërcënuar.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in:News