News

Parashikimi i meteorologut: Pas reshjeve të shiut, ja cfare e pret vendin tone

Pas reshjeve të shiut gjate ketyre diteve, sipas sinoptikanve, temperaturat do të rritet sërish. Të gjithë ata qytetarë që kanë planifikuar të kalojnë fundjavën në bregdet, do të kenë një mot të kthellët dhe me temperatura deri në 39 C.

Temperaturat e larta do të vijoje edhe gjate diteve te mbetura te gushtit.Moti do të jetë i kthellët sidomos në zonat bregdetare, por nuk do mungojnë reshje në zonat malore.

Edhe pse gjatë ditëve të fundit stuhite e eres kane qene te shpeshta ditët në vijim sipas meteorologeve situate do të normalizohet.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in:News