News

Pamjet brenda Infektivit, Manastirliu ben gafen e madhe, ja cfare u zbulua

Partia Demokratike i kërkon SPAK-ut që të nisë hetimet kundër ministres së Shëndetësisë Ogerta Manastirliu lidhur me videon e djeshme që publikoi me pamjet, sipas saj brenda Infektivit.

E ndërsa e cilëson videon si teror për qytetarët, ish-deputeti demokrat Bardh Spahia shprehet se SPAK duhet të hetojë Manastirliun sepse pamjet janë të rreme.

Në videon e postuar dje nga ministrja, që Spahia i kërkon dorëheqjen, shfaqen disa të sëmurë duke rënkuar, mes tyre një e moshuar, që sipas ministrisë ishte te Infektivi, por ish-deputeti demokrat thotë se qytetari e ka njohur gjyshen e tij, e cila nuk ka qenë e infektuar me COVID dhe se gjithçka që paraqet ministria është false.

Nder te tjera ish deputeti tregon se ne videon e qeverisë, pamjet tregojnë se serumet jepen në shishe uji. Në këtë nivel të tmerrshëm ka mbërritur shëndetësia thote ai

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in:News