News

Nuk do ta besoni dot sesa vjec mbushi sot kengetarja Bleona Qereti

Kengetarja Bleona Qereti mbush 42 vjece dhe kjo ditelindje e gjeti te plotesuar si nje artiste qe ka arritur majat e karrieres.

Pas karrieres ne Shqiperi ajo vazhdon ne Amerike ku eshte vleresuar me shume cmime, ka shitur me shume se 5 milione CD ka pozuar per kopertinat e me shume se 40 revistave .


Vitet e fundit ka kryesuar klasifikimin e Top Ten Billboard Dance Club duke arritur vendin e pare me hitin e saj I don;t nedd you dhe te tretin me kengen Take you over.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in:News