News

Nëse do zbuloje se Marku të tradhton, si do veproje? Rudina jep përgjigjen qe nuk pritej

Moderatorja Rudina Dembacaj ishte e ftuar ditën e sotme në Pop Culture me moderatoren Dojna Mema.

Dembacaj nder te tjera u pyet se si do të vepronte nëse do të merrte vesh që Marku e tradhtonte dhe përgjigjja e Rudinës ishte shumë e thatë dhe e prerë “Do e lija direkt”.

Rudina: Do e lija urgjent

Dojna: Vetëm aq

Rudina: Nuk kam nerva farë për drama, unë të lë vazhdoj jetën.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in:News