News

Aleatët Mediu, Shehi dhe Ndoka i kërkojnë Bashës reformën zgjedhore

Fatmir Mediu, Nard Ndoka, Dhe Dashamir Shehi i kanë kërkuar Kreut demokrat Lulëzim Basha të marrë pjesë në komisionin e reformës zgjedhore.

Opozita duhet te marrë pjesë në takimin e te enjtes rreth reformës zgjedhore nëse ajo eshte e interesuar seriozisht per të

Mahoranca dhe opozita duhet te ulen dhe ti lenë lojrat u shpreh Mediu

Jemi të hapur per cdo propozim u shpreh Shehi teksa theksoi nevojen e seriozitetit per reformen.

Ndersa Ndoka tha se udhërrefyes i reformës duhet të jenë 9 kushtet e vendosura të Bundestagut gjerman

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in:News