News

Infektohet nga koronavirusi zyrtari i PD

Eshte konfirmuar me koronavirus kryetari i degës së Partisë Demokratike në Rroskovec, Gëzim Caushi. Mësohet se Caushi ka 10 dite me temperaturë e kollë percjell shqiptari.net

Kreu i PD i është nënshtruat testit për Covid-19 dy ditë më parë dhe ka rezultuar pozitiv. Caushi po mjekohet në shtëpi, ndërsa ditën e sotme gjendja e tij është përmirësuar.

Sot u shënua bilanci më tragjik nga koronavirusi në vend që prej shpërthimit të pandemisë. Katër persona humbën jetën te spitali Infektiv, ndërsa u konfirmuan edhe 93 raste të reja me të infektuar.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in:News