News

Harrojeni jugun, “pronari” i plazhit ne Golem nuk pyet për shtet: Çohu ik nga këtu se ta q* rracën, këlysh m*ti (VIDEO)

Pamjet e mësipërme janë regjistruar ditën e sotme në plazhin e Golemit. Një qytetar që kishte vendosur një karrige gjysmë shezlongë buzë detit, është kërcënuar dhe ofenduar nga një person që i është prezantuar si pronar i plazhit.

Siç shihet dhe në pamjet e mëposhtme, ai e ofendon pushuesin me fjalët më të rënda. “Çohu ik nga këtu se të q* rracën, të marr me shpulla”, i thotë ai qytetarit, dhe në një moment përpiqet t’i marrë dhe celularin.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in:News