News

Edi Rama jep lajmin që askush s’e priste për Shqipërinë

Kreu i qeverise, Edi Rama ka publikuar sot të dhënat e Worldometer te cilat sipas tij tregojne se Shqipëria eshte më mirë se te gjithe vendet deri tani në bilancin e koronavirus.

POSTIMI I PLOTE

ALBANIA THE BEST❤️

Çudi e madhe ëëë?!🤭

Strategji jo, plan jo, teste jo e jo, mjekësi jo që jo, qeverisje jo dhe jo, po ja që kur hap sytë e shikon, na del Shqipëria më mirë se tërë dynjaja deri tani në bilancin e kësaj l.ufte të mallkuar😁

#KrenarpërShqipërinë që sot ka këtë bilanc falë popullit të mençur dhe mirëkuptues me qeverinë👐🏿
dhe
#FrikëngaInjoranca🥴 që na rrezikon gjithçka, sa më shumë ky bilanc varet nga sjellja e çdo individi në kushtet e rihapjes🤔

*Të dhënat janë nga Coronavirus Worldometer

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in:News