News

Donte nje video ku Marku te vishej me fustan: I thashë do e bëjmë bashkë zemër, me ka fut një të pame..

Që kur bëri publike lidhjen e saj te re me Mark Frrokun, moderatorja Rudina Dembacaj ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë.

Se fundmi Rudinao ka publikuar mjaft foto, ku shfaqet pranë Mark Frrokut, po ashtu publikoi edhe një video ku shfaqej me babanë e tij, duke pirë cigare.

Gjatë emisionit ‘’Mos i fol shoferit’ Rudian tregoi se si Marku nuk i kishte plotësuar një dëshirë që kishte të bënte me rrjetin e famshëm ‘Tik Tok’.

Ajo tha:

Ishte një Tik Tok shumë i bukur që e fillon çifti kështu të kërcyerën, para pasqyre, pastaj tak fiket drita dhe çifti ka ndërruar rrobat, me njeri-tjetrin. Ajo ishte shumë e bukur, po me kë ta bëja. I thashë partnerit tim, do e bëjmë bashkë zemër. Pra unë kam në fillim një fustan, pastaj t’i vesh fustanin unë tutat e tua. T’më ketë fut një të pame, po nuk e di domethenë. Po me kë ta bëja unë? Që atëherë e lashë Tik Tokun.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in:News