News

E kishte mbyllur e ëma në dhomë prej 3 ditësh, si u hodh nga kati i 2 vogëlushja 5-vjeçare

Një vajzë e vogël vetëm 5-vjeç është hedhur nga kati i dytë i pallatit.

Ngjarja ka ndodhur në Librazhd. Mësohet se nëna e të voglës, e cila ishte tre herë e divorcuar e kishte mbyllur të bijën prej 3 ditësh në shtëpi dhe ishte larguar për në qytetin e Elbasanit.

Policia ka shpallur në kërkim nënën e 5-vjeçares. Ndërkohë vajza ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën por po i bëhen kontrollet mjekësore.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in:News