News

Alketa Vejsiu si rrallëherë publikon foto të 2 fëmijëve te saj!

Moderatorja shqiptare Alketa Vejsiu, nuk preferon të flasë shumë për jetën e saj private. Kur vjen puna te familja, ajo është pothuajse cdo here e rezervuar.

Poston plot në rrjetet sociale, por kryesisht në lidhje me biznesin e saj, apo punën si gazetare. Së fundmi, ajo ka publikuar një foto të dy fëmijëve.

Thuajse e gjithë vera për familjen ka kaluar në plazh. Djali dhe vajza, po shijojnë detin, ndërkohë që e ëma nga larg shkrep një kujtim.

Moderatorja po merret aktualisht me projekte të reja, që lidhen jo vetëm me biznesin e saj të veshjeve, por edhe me gazetarinë.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in:News