News

U vetëhodh nga pallati, ndërron jetë analisti Kastriot Myftaraj, pamje nga vendngjarja (Video)

Ka ndërruar jetë analisti kastriot Myftaraj.

Sipas policisë rreth orës 12:55, në lagjen “Ali Demi”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i katërt i banesës ku banonte, Kastrito Myftaraj, 60 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë në vend.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar policia dhe grupi hetimor.

Ende nuk dihen shkaqet e vendimit ekstrem.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave.

Kastriot Myftaraj ka lindur në Korçë në vitin 1966. Ai ishte publicist, gazetar dhe analist shqiptar. Së fundmi ai bënte një emision në OraNews me titullin “Ju flet Moska”.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in:News