News

Si kurrë më parë, Alketa Vejsiu poston videon me vjzen e saj: Vajza më e zgjuar

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu është shumë diskrete ndaj jetës së saj private.

Ajo nuk ka publikuar asnjëherë foto me bashkëshortin dhe fëmijët e saj. Gjithashtu edhe publikisht flet shumë rrallë për ta.

Mirëpo, mbrëmjen e djeshme Alketa ka bërë një përjashtim dhe ka postuar një video në Instastory, ku nuk e ka zbuluar të plotë portretin e së bijës.

Ajo që vihet re është se vajza e saj, Nikol është rritur dhe mami Alketa nuk ka nguruar t’i bëjë një dedikim vërtetë të bukur.

“Mama Keta puthe vajzën tënde! Vajza më e bukur, e zgjuar dhe e mrekullueshme që mund të kisha!”, shkruan Vejsiu.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in:News