News

Shqiptarët zihen me grushta brenda aeroportit italian, publikohen pamjet (VIDEO)

Një sherr ka ndodhur mes dy grupeve shqiptare në aeroportin ndërkombëtar të Umbrias, në Perugia të Italisë. Janë publikuar pamjet, ku shihet se personat e përfshirë në sherr janë rrahur mes tyre me grushte.

Ndërkohë policia e cila ka rrethuar ambientin duke e pasur të vështirë të ndajë persona që ishin përfshirë në sherr.

Po ashtu një prej personave shihet i shtrirë dhe në gjendje të rëndë.

Kujtojmë se sherri ka degraduar në grushte e shkelma mes shqiptarëve, të cilët po prisnin për të fluturuar drejt Tiranës.

Dëshmitarët nga vendngjarja kanë thënë se sherri ka nisur mes dy personave, ku njëri ka goditur bashkëkombasin e tij, i cili është shembur në tokë, por që ai ka vazhduar ta godasë me grushte.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in:News