News

Rendohet situata ne vend, rritet ndjeshem numri i te prekurve me koronavirus, zgjerohet harta

Diten e sotme MINISTRIA E SHËNDETËSISË DHE MBROJTJES SOCIALE ka bere përditësimin e situatës së COVID-19 ne Shqiperi.

Ne 24 oret e fundit jane konfirmuar 69 raste te reja me koronavirus.

Rastet e reja janë të ndara si vijon: 28 në Tiranë, 16 në Shkodër, 8 në Krujë, 6 në Vlorë, 5 në Durrës, 2 në Elbasan dhe nga një rast në Kamzë, Mallkaastër, Pukë dhe Lushnje.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in:News