News

Rama jep lajmin e mire per pensionistet: Neser xhiro deri ne oren 11

Duket se edhe kjo fundjave do ti dedikohet pensionisteve dhe nenave me femije.

Kryeministri rama ka njoftuar mbremjen e sotme se te shtunen pensionistet mund te dalin te marin ajer te paster.

Njoftimi i Rames

NESËR VETËM PENSIONISTËT NË AJËR TË PASTËR DERI NË ORËN 11.00😍

🚫 TË GJITHË NE TË TJERËT NË SHTËPI

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in:News