News

OBSH, jep nje tjetër lajm jo te mire, duhet të përgatitemi sepse… Ja cfare parashikohet

Një tjetër lajm jo i mire është dhënë nga autoritetet e Organizatës Botërore të Shëndetësisë

Sipas tyre bota nuk do t’i rikthehet normalitetit të mëparshëm në një të ardhme të parashikuar. Ata nuk japin lajme te mira qe do te kthehemi ne normalitet te pakten se afermi.

Virusi mbetet ende ar miku publik numër një i yni, por veprimet e shumë qeverive dhe personave nuk e pasqyrojnë këtë, deklaroi për median drejtori i përgjithshëm i OBSH-së, Tedros Adhanom Ghebreyesus duke nënvizuar se shumë vende po shkojnë në drejtim shume te keq

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in:News