News

Nje tjeter lekundje termeti ne Tirane

Lëkundje relativisht te lehta janë ndjerë pak minuta me pare (15:25 ) në Tiranë.

Tërmeti ishte 4,8 i shkallës rihter dhe ka rënë pranë Gostivarit në Maqedoninë e Veriut.

Vijon..

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in:News