News

Ngjarje e rende ne Tirane. Nënë e bijë dëshmitare të Jehovait i japin fund jetes, dyshohet se..

Detaje tro nditëse janë mësuar nga ngjarja e rëndë që kanë ndodhur pasditen e sotmen në zonën e Kombinatit në Tiranë ku nënë e bijë u gjetën pajetë në banesë.

Dyshohet se vajza Anisa Josifi, 30 vjeçe mund të ketë ndërruar jetë disa javë më parë, ndërsa nëna Zhaneta Josifi, 56 vjeçe mund të jetë vetëflijuar ditën e sotme.

Nga ana tjetër vajza tjetër Blerta Josifi ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore dhe është dërguar në spital

Sipas burimeve zyrtare, mesohet se ata kishin disa dite pa ngrene.

Kreu i policisë së Tiranës, Rebani Jaupaj ka dhënë detaje për ngjarjen e rëndë në Kombinat. Jaupaj u shpreh para mediave se ka qenë vëllai i 56-vjeçares dhe daja i dy vajzave që ka njoftuar policinë.

Jaupaj tha se dyshohet se ato janë vetëflijuar. Kreu i policisë dha po ashtu një tjetër detaj. Nga këqyrja e trupave shihet se ka shenja të mosushqyerjes ditët e fundit.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in:News