News

Ministrja Manastirliu nxjerr VIDEON urgjent, bëjeni menjëherë në shtëpi këtë gjë

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar një video në Facebook ku zbulon se si të bëni maska në kushte shtëpie me costo zero

Postimi i Manastirliut

COVID19

Çdo barrierë mbrojtëse e krijuar në kushte shtëpie mund të përdoret në ambientet e mbyllura. Ja një mënyrë e thjeshtë dhe pa kosto

RuaniShëndetin

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in:News