News

Lajm i trishtë nga Infektivi, ndërron jetë mësuesi 39-vjeçar i prekur me COVID-19, familja kishte kërkuar ndihmë për …

Ka ndë rruar jetë në spitalin Infektiv në moshë të re mësuesi i matematikës në Medresenë e Shkodrës.

Gazjon Rusi, 39 vjeç, baba i tre vajzave të vogla, ishte prekur nga COVID-19 dhe prej disa ditësh ndodhej i int ubuar në spitalin Covid 2, “Shefqet Ndroqi” në Tiranë.

Familja e tij kishte kërkuar ndihmë nga qytetarët, për të bërë të mundur transportimin e tij për kurim drej Turqisë.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in:News