News

E dhimbshme! E shtrirë në shtrat ‘shpërthen’ në lot

Një aksident i rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm në Fier, në autostradën Levan–Tepelenë, ku humbi jetën 27-vjeçari Eljan Haliti,

Dosja.al ka siguruar pamje nga spitali, ku po merr mjekim Elsa Meskurti, 21 vjeçe. Në videon e mëposhtme janë shfaqur e reja dhe një djalë tjetër duket vajtuar pasi marrin vesh lajmin e hidhur.

Mjeti tip “Honday” me drejtues shtetasin Klevis Banavia 25 vjeç, banues në Burrel humbi kontrollin dhe doli nga rruga, në afërsi të fshatit “Buzmadh”. Shkak dyshohet shpejtësia e lartë.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in:News