News

Ditë zie për Rudina Dembacajn, humb njeriun e shtrenjtë të familjes

Sor për aktoren e humorit Rudina Dembacaj është një ditë e trishtë.

Ajo ka humbur të atin dhe lajmin e ka dhenë përmes një postimi në Instagram.

Rudina ka postuar një foto të të atit dhe shkruan me shumë hidhërim: “I shtrenjti im,me thave shpirtin ! Lamtumire diell zemre! Shko prane Zotit , Rexhep Dembacaj”.

Babai i aktores vuante prej disa kohësh nga një sëmundje, të cilën nuk ka mundur ta përballojë. Së fundmi, Rudina i ka dedikuar atij edhe një tatuazh, që e ka ndarë me fansat në blogun e saj

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in:News