“Më popull servil, lapangjoz e pa shtyllë kurrizore se ne nuk mund të gjesh”,...

0
NGA MENTOR KIKIA/ Popull servil e pa shtylle kurrizore! Gjithnje e me shume binden, fort madje, se ne kete vend...

E re pedhja, ego ena kafe… Familja shqiptare nga Greqia me pushime në Durrës,...

0
Një familje shqiptare nga Kosova (që jetonin prej 25 vitesh në Gjermani) dhe një familje shqiptare nga Shqipëria (që jetonin...

Ilaçi që përdoret nga shumë shqiptarë, e blejnë për çdo dhimbje, vjen zbulimi shokues....

0
Oki është një nga ato ilaçe që konsumohet nga shumë shqiptarë. Në fakt kjo tretësirë përdoret për të gjitha...

Ndodh në Tiranë, prindi përjashton djalin nga trashëgimia se nuk u kujdes për të...

0
Kryefamiljari dy muaj para se të ndërronte jetë kërkoi një noter të dytë për t’ja lënë banesën gruas dhe një...

“Baba, më shpëto!” momentet e tmerrit e të riut që e kafshoi peshkaqeni në...

0
Babai i shtetasit rus të masakruar nga peshkaqeni tigër në një resort në Detin e Zi ka rrëfyer momentet e...

Moti i keq, meteorologu bën paralajmërimin e frikshëm: Tokat nuk thithin më shi, çfarë...

0
Moti i keq ka goditur sërish Italinë, veçanërisht zonën Macerata. Ditën e djeshme një shi i dentur, i cili zgjati...

Pas ritjes se cmendur, ja me sa u këmbyen Euro dhe Dollari ditën e...

0
Pas disa dite rritjeje, euro dhe dollari tashmë siç edhe e kishin paralajmëruar ekspertët kane filluar rënien. Monedha e përbashkët...

Dalin pamjet e tmerrshme kur 3-vjeçarja thyen këmbën në kopësht. Edukatorja: ‘Moj sharabajgë, hiqe...

0
“Stop” ka publikuar pamjet e plota filmike ku tregohet qartë sesi vajza dhunohet nga edukatorja, Majlinda Dehima deri në thyerjen...

Pamje të rë nda në Kavajë, buka që 50-vjeçari nuk mundi dot ta konsumonte

0
Tro nditet Kavaja nga lu fta mes ba ndave në mes të ditës, që ka lënë një kalimtar të vd...

I plas telefoni nën jastëk

0
Një 14 vjeçare ka humbur jetën pasi i shpërtheu telefoni i saj, të cilin e kishte vendosur nën jastëk duke...