Vrau motrën me thikë, zbardhet dëshmia e 40-vjeçares: ja pse e qellova..

0
Detaje të reja janë zbardhur nga vrasja në Tiranë ku motra e madhe vrau me thikë të voglën. Sipas asaj që...

Ndryshon kursi i këmbimit, ja me sa blihen e shiten dollari, euro dhe monedhat...

0
Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do blihet me 98.6 lekë dhe do shitet me 110...

Merrni masa pas ores nje te nates. Bashkia njofton qytetaret per stuhi dhe reshje...

0
Kjo jave vjen me reshje shiu ne te gjithe vendin duke filluar nga dita e hene.Ndersa ne Lezhe Bashkia...

Erdhi nga Italia per pushime, 35 vjeçarja vdes gjatë heqjes së dhëmbit, la pas...

0
Një vdekje e rëndë ka ndodhur dje në Malishevë ku një grua 35 vjeçare ka ndërruar jetë pasi që është...

Ndryshon kursi i këmbimit, ja si u mbyll java per euron dhe dollarin

0
Diten e sotme 10 Gusht 2023, dollari amerikan blihet me 93.4 lekë dhe shitet me 94.7 lekë. Euro blihet me 103.2...

“Vranësira dhe reshje shiu”, Metereologu Hakil Osmani zbulon cfarë moti pritet në fundjavë

0
Meteorologu Hakil Osmani ishte i ftuar këtë të hënë në një intervistë për Euronews Albania për të bërë parashikimin e...

E re pedhja, ego ena kafe… Familja shqiptare nga Greqia me pushime në Durrës,...

0
Një familje shqiptare nga Kosova (që jetonin prej 25 vitesh në Gjermani) dhe një familje shqiptare nga Shqipëria (që jetonin...

“Baba, më shpëto!” momentet e tmerrit e të riut që e kafshoi peshkaqeni në...

0
Babai i shtetasit rus të masakruar nga peshkaqeni tigër në një resort në Detin e Zi ka rrëfyer momentet e...

E RËNDË në Durrës, turistja e huaj bie nga kati i 6-të i hotelit

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në qytetin e Durrësit, ku një 55-vjeçare ka...

Masakrohet me thikë i riu shqiptar në Itali

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në shtetin fqinj, Itali, ku një 31-vjeçar shqiptar është goditur me...