Home News “Kam 800 mijë euro kesh”, Kozaku zbulon sa fiton çdo javë: Kam...

“Kam 800 mijë euro kesh”, Kozaku zbulon sa fiton çdo javë: Kam 3 vite që marr nga..

1175
0

Personazhi i njohur i rrjeteve sociale Kozak, për herë të parë ka dalë në një intervistë ekskluzive në “Mos i bjer me top”, në Top Channel, ku si rrallë herë ka folur për jetën e tij personale.Gjatë intervistës Kozak është pyetur se sa para ka në bankë, por ai me sinqeritet të plotë u shpreh se nuk mban asnjëherë para në bankë por kesh. Sipas tij, ai fiton rreth 7 mijë euro në javë dhe në total kursimet e tij shkojnë rreth 800 mijë euro të cilat i ka kesh.Erjola Doçi: Sa para ke në llogarinë tënde bankare aktualisht?Kozak: Në bankë nuk është se mbaj lekë, i mbaj vetëm kesh. Kam nja 800 mijë euro.Ronaldo Sharka: Hajde e lëmë këtë emision, ikim bëjmë live në TikTok.Kozak: Ka shumë njerëz që thonë që gënjej dhe dua t’ja shpjegoj. Njerëzit që merren me live e dinë se sa lekë fitoj. Unë kam tre vite që marr nga 7 mijë euro në javë. Llogariteni vetë se sa lekë shkon për tre vite.

Previous article14-vjeçari shqiptar i jep fund jetës sapo kthehet nga ekskursioni. I lë letër familjes, zbulohet arsyeja shokuese
Next articleKanceri i zorrës së trashë po përhapet me shpejtësi tek të rinjtë si pasojë e këtij gabimi